Pardoseli trafic

Electrician sau electro-mecanic

Nr. posturi disponibile: 1
Domeniu: Industria constructiilor
Tip job: Full time
Oras: Cluj-Napoca
Nivel cariera al candidatului: Minim incepator
Permis de conducere: B
Limbi straine: Engleza, Maghiara
Data incepere: 01-05-2017
Valabil pana la: 31-05-2017
Descriere loc de munca Ecocranes Romania SRL, Cluj-Napoca, angajam o persoana pentru echipa de montaj, service.

Descrierea postului:
Angajam un electrician sau electro-mecanic pentru lucrari de montaj, reparatii, intretinere a echipamentelor de ridicat industriale (macarale pivotante, poduri rulante, lifturi de marfa etc).

Cerinte:
Experienta cu echipamente industriale, masini/unelte (sau similar) constituie un avantaj.
Permis de conducere, categoria B.
Disponibil pentru deplasari in tara.
Apt pentru munca la inaltime.
Capacitatea de a citi si interpreta scheme electrice de complexitate medie si desene tehnice.
Avantaj: cunostinte de limba engleza si maghiara

Oferta (bonusuri, beneficii):
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu atractiv in functie de performanta si experienta - se va discuta la interviu.
Posibilitate de avansare.
Traininguri de specialitate in tara si in strainatate.

Pentru alte informatii, sunati la 0743 223 530.
Asteptam CV-urile dvs. la adresa office@ecocranes.ro .

Profil firma

Nume firma:

Cod fiscal:

Tip afacere:

Persoana de contact:

Adresa:

Telefon:

Website:

Ecocranes Romania SRL SRL

RO34873417

Producator

Amalia Bota

Str. Cantonului FN, Cluj-Napoca, jud. Cluj

0743223530